Plotki na temat rozstania Antoniego Królikowskiego i Katarzyny Sawczuk potwierdziły się. Para nie jest już razem.

Życie uczuciowe Antoniego Królikowskiego od zawsze było tematem plotek. Wydawało się, że u boku Katarzyny Sawczuk aktor się ustatkuje. Para chętnie zamieszczała w sieci wspólne zdjęcia, na których pokazywali, jak czule się kochają. Związek wyraźnie im służył – oboje wydawali się tryskać pozytywną energią.

Zobacz: ANTONI KRÓLIKOWSKI I KATARZYNA SAWCZUK Tak czule się kochają [GALERIA]

Wszystko wskazywało na to, że ich związek jest poważny. W jednym z wywiadów Antoni Królikowski wyznał nawet młodej aktorce miłość.

"Ja mam poczucie, że jest naprawdę skarbem dla tego kraju i w ogóle dla całego świata. To, co ona ma w sobie, talent, który jest... nie do podrobienia. Kocham tę dziewczynę absolutnie i jej talent, i wszystko, co z nią związane, i będę się nią opiekował" - zadeklarował Królikowski.

Niestety kilka tygodni temu pojawiły się plotki, że ich związek to już przeszłość. Mówiono, że para się rozstała w wyniku licznych romansów ze strony Sawczuk.  Media insynuowały, że aktorka już spotyka się z Nikodemem Rozbickim, aktorem znanym z serialu Singielka. Z kolei Instagram gwiazdy wyraźnie dawał do zrozumienia, że z Maciejem Musiałowskim, aktorem z serialu Druga Szansa, łączy ją coś więcej niż zwykła przyjaźń.

Zobacz: Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk rozstali się! Para zakończyła związek po karczemnej awanturze

Dziś Antoni Królikowski odpowiada na plotki. Aktor dodał na swojego Instagrama zdjęcie z byłą dziewczyną.

 Nie jesteśmy razem, to prawda, ale nadal się lubimy. To była trudna, ale wspólna decyzja. Wbrew wyssanym z palca medialnym rewelacjom w nasze rozstanie nie były zaangażowane osoby trzecie. Pozdro dla "znajomego z bliskiego otoczenia pary"... - podpisał zdjęcie.

Nie pozostaje nam nic innego jak ogłosić światu, że Antoni Królikowski znów jest wolny! Pod zdjęciem aktora już roi się od propozycji fanek, które chętnie udzielą wsparcia gwieździe. Miejmy nadzieję, że w końcu uda mu się trafić na tę jedyną.