Katarzyna Sawczuk to młoda aktorka, która od jakiegoś czasu mierzy się z ogromną popularnością. Niestety zamiast słyszeć o jej kolejnych rolach i aktorskich wyzwaniach, częściej mamy okazję poczytać o jej kolejnych partnerach (często domniemanych). Po rozstaniu z Antonim Królikowskim nie zabrała głosu. Tym razem robi jednak wyjątek i prostuje informacje o najnowszym związku.

Kasia Sawczuk zaistniała w polskim show-biznesie jeszcze jako kilkuletnia dziewczynka. Największą popularność przyniósł jej jednak udział w programie „The Voice od Poland”, gdzie zachwyciła swoim głosem m.in. Justynę Steczkowską. Szybko zaczęto mówić, że młodą wokalistkę coś więcej oprócz programu łączy z Maciejem Musiałem (prowadzącym The Voice). Zaczęto się jej bacznie przyglądać.

Ona wykorzystała swój czas i rozpoczęła karierę aktorską. Mieliśmy okazję widzieć ją w „Czasie honoru”, „Mieście 44” czy w „Skazanych”. Niedawno podziwialiśmy ją w serialu „Na noże” oraz w „Belfrze” . Dziś jednak głośniej jest o jej związkach niż o aktorskich wyczynach. Jakiś czas temu Kasia Sawczuk była w związku z Antonim Królikowskim. Tworzyli jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu i nie rozstawali się nawet na chwilę.

ZOBACZ: ANTONI KRÓLIKOWSKI I KATARZYNA SAWCZUK Tak czule się kochają [GALERIA]

Niestety związek Kasi Sawczuk i Antoniego Królikowskiego nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się, ale w przyjaźni, o czym poinformował sam Królikowski. Chwilę później rozpoczęły się plotki o domniemanym związku Sawczuk z Nikodemem Rozbickim. Łączono ją także z Maciejem Musiałowskim (aktorem znanym z „Drugiej Szansy).  Sama aktorka nie komentowała plotek. Do dziś.

ZOBACZ: KATARZYNA SAWCZUK u boku byłej dziewczyny Antka Królikowskiego pojawił się nowy mężczyzna [ZDJĘCIA]

Od jakiegoś czasu mówiono o związku Kasi z Patrykiem Pniewskim. Żadne z nich nie zaprzeczało, ale i nie potwierdzało, że łączy ich coś więcej niż serial „Barwy szczęścia” oraz… przyjaźń. Kasia Sawczuk zamieściła post na Instagramie, w którym po raz pierwszy komentuje informacje na swój temat.

Drodzy, oświadczam, że wszystkie informacje pojawiające sie w mediach na temat łączenia mnie w związek z kimkolwiek są nieprawdziwe i krzywdzące.  Nie zgadzam się na to. Nikt nikogo nie porzucił ani nie zostawił, bo nie bylo żadnego związku. A z Patrykiem Pniewskim gram razem w serialu i wszystkie wypowiedzi i wspólne zdjęcia dotyczyły postaci granych przez Nas i spędzania wspólnego czasu na planie zdjęciowym. 
Pozdrawiam Was serdecznie, przesyłam dobrą energię i życzę Wam pięknej wiosny! Kasia - napisała pod zdjęciem.