Życie uczuciowe Antoniego Królikowskiego od zawsze dostarczało prasie tematów do plotek. Nic dziwnego, skoro u boku aktora co rusz pojawiały się nowe partnerki. Wśród nich były Laura Breszka czy Joanna Jarmołowicz. Wiosną ubiegłego roku coraz częściej pojawiały się zdjęcia Królikowskiego w towarzystwie Kasi Sawczuk, finalistki czwartej edycji programu The Voice of Poland, znanej z serialu Czas honoru.

Nie sądzono, że aktor tym razem się ustatkuje. Jak się okazało ich związek był poważny. Para chętnie zamieszczała wspólne zdjęcia w Internecie, na których okazywali sobie czułość. Oboje tryskali pozytywną energią. W jednym z wywiadów aktor nawet przyznał, że Kasia jest miłością jego życia.

Zobacz: ANTONI KRÓLIKOWSKI I KATARZYNA SAWCZUK Tak czule się kochają [GALERIA]

Wydawało się, że Antoni Królikowski w końcu odnalazł tę jedyną. Kasia Sawczuk spędzała z rodziną aktora wakacje, a mama Antoniego nie szczędziła miłych słów ukochanej syna. Niestety, okazuje się, że ich związek to już przeszłość.

Zobacz: Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk na rodzinnych wakacjach na Krecie

Według doniesień tabloidów Kasia Sawczuk wyprowadziła się z mieszkania ukochanego w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Wówczas padały informacje o niewierności aktorki, ale ani Sawczuk ani Królikowski nie dali komentarza w tej sprawie.

Zobacz: Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk rozstali się! Para zakończyła związek po karczemnej awanturze

Dziś na jaw wychodzą kolejne informacje o ich rozstaniu. Podobno Katarzyna Sawczuk wpadła w oko koledze Królikowskiego, Nikodemowi Rozbickiemu, aktorowi znanemu z serialu Singielka. Mówi się, że to właśnie on stał za rozstaniem pary. Zdjęcia na Instagramie młodej aktorki mówią jednak co innego.

Katarzyna Sawczuk coraz częściej dodaje zdjęcia oraz filmiki w towarzystwie początkującego aktora, Macieja Musiałowskiego, znanego z serialu Druga Szansa.Czyżby to jednak on był przyczyną rozstania pary?