Katarzyna Skrzynecka wygrała pierwszą edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu: od drugiej edycji ocenia uczestników i w tej roli odnajduje się doskonale (słynie z profesjonalnych uwag dotyczących wokalu, ruchu scenicznego oraz charakteryzacji). Poza tym z powodzeniem gra w spektaklach Teatru Capitol oraz koncertuje. 

Jej życie uczuciowe również jest niezwykle udane. Co prawda ma na koncie rozwód ze Zbigniewem Urbańskim (w 2007 r., rok temu było głośno o unieważnieniu tego małżeństwa), jednak związała się z mistrzem Europy fitness Marcinem Łopuckim. Wzięła z nim ślub 19 czerwca 2009. A już 2,5 roku później zostali rodzicami Alikii Ilii. Marcin Łopucki posiada także dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Katarzyna Skrzynecka chętnie dokumentuje swoje życie codzienne na Facebooku. Gwiazda chwali się m.in. wyprawami na ulubione narty, wypoczynkiem oraz sytuacjami z życia prywatnego, takimi jak spędzanie czasu z ukochanym dzieckiem. Alikia jest jej oczkiem w głowie, o czym często zapewnia w wywiadach.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia aktorki z córką. Są pełne czułości!

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA SKRZYNECKA też postawiła na adopcję!