Katarzyna Skrzynecka tworzyła związek z policjantem Zbigniewem Urbańskim od 2003 do 2007 r. Para rozwiodła się, a rok temu głośno było o unieważnieniu ich małżeństwa przez kościół. Okazało się, że były mąż aktorki i wokalistki... nie wiedział o tym, że decyzja w tej sprawie zapadła!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej nie wiedział o ich rozwodzie kościelnym?!

Po rozstaniu ze Zbigniewem Urbaśkim Katarzyna Skrzynecka zaczęła spotykać się z mistrzem Polski oraz Europy w fitness Marcinem Łopuckim. Ślub cywilny wzięli 19 czerwca 2009 r. Od tamtej pory co jakiś czas mówi się o uroczystości kościelnej z ich udziałem. Oni jednak nie mają zamiaru ujawniać mediom, kiedy i czy planują się pobrać.

Para wychowuje razem córkę Alikię Ilię, urodzoną 23 listopada 2011 r. Oboje uchodzą za kochających rodziców i zgodne małżeństwo, które unika skandali oraz medialnego zgiełku. Co prawda od czasu do czasu pojawiają się razem na salonach, jednak nigdy po to, aby ujawniać szczegóły dotyczące życia prywatnego. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka chwali się 5-letnią córeczką Alikią. Zobacz zdjęcia pełne czułości

Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka chętnie publikują wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych. W ten sposób dokumentują m.in. wakacje w ulubionej Grecji, czas spędzony z rodziną oraz przyjaciółmi czy inne wyjazdy i wycieczki.

Zobaczcie, jak okazują sobie czułość w naszej galerii :)