Niedawno pisaliśmy o Joannie Krupie, która przygarnęła kilka piesków, by zapewnić im lepszy dom niż schronisko. Modzie na adopcje uległa teraz również Katarzyna Skrzynecka.

Aktorka pochwaliła się na Facebooku nowym członkiem rodziny, pięknym spanielem. Ale to nie wszystko! Prezenterka, wykorzystując okazję postanowiła zwrócić uwagę fanów na bezpieczeństwo psów w trakcie wakacyjnych podróży:

"Mili Kierowcy-psiarze, pamiętajmy o bezpieczeństwie transportu zwierząt w trasie. Czas wakacji, nasz pies siedzący luzem w aucie w razie wypadku lub nagłego ostrego hamowania nie ma żadnej przyczepności!"

Katarzyna Skrzynecka dokładnie opisuje jak zadbać o czworonożnych przyjaciół:

"Aby nie narażać zwierzęcia na poważne obrażenia lub tragiczne spotkanie z przednią szybą, przewozimy czworonożnych członków rodziny w bezpiecznej wygodnej torbie-transporterze, UMOCOWANEJ PASEM i specjalnie przystosowanej rozmiarem, miękkością i wentylacją do bezpiecznej i wygodnej podróży naszego psa (podobnie kota oczywiście). Dorosłe i duże psy także powinny podróżować na dalszej trasie w szelkach specjalnie mocowanych do pasa bezpieczeństwa.Obowiązkowo podróżuje z nami świeża woda i miska do pojenia - można kupić nawet składaną silikonową miseczkę."

Ostatnio ze schroniska psy przygarnęły także Marcelina Zawadzka i Agnieszka Włodarczyk. Kto jeszcze ulegnie modzie na adopcję?