Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki byli okładkowymi gwiazdami "Gali" w 2014 roku. Dziś z okazji urodzin Katarzyny Skrzyneckiej postanowiliśmy przypomnieć Wam ekskluzywną sesję zdjęciową pary, która odbyła się w Grecji, a dokładnie na wyspie Krecie. Zakochani pozowali na niej wraz z dziećmi. Zobaczcie jak się bawili! 

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wzięli ślub cywilny wzięli 19 czerwca 2009 r. Od tamtej pory, co jakiś czas mówi się o uroczystości kościelnej z ich udziałem. Oni jednak nie mają zamiaru ujawniać mediom, kiedy i czy planują się pobrać.

Para wspólnie wychowuje córkę Alikię Ilię, urodzoną 23 listopada 2011 r. Oboje uchodzą za kochających rodziców i zgodne małżeństwo, które unika skandali oraz medialnego zgiełku. Co prawda od czasu do czasu pojawiają się na salonach, jednak nigdy po to, aby ujawniać szczegóły dotyczące życia prywatnego.  Nic dziwnego, że są jedną z ulubionych par w polskim show-biznesie.

Dziś Katarzyna Skrzynecka obchodzi 46. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć Wam jej ekskluzywną sesję zdjęciową z mężem, Marcinem Łopuckim.