Po zwycięstwie w pierwszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka przeżywa renesans swojej popularności. Gwiazda sama przyznała, że dostaje mnóstwo ciekawych propozycji, jednak jej priorytetem pozostała córeczka i to wokół jej potrzeb Skrzynecka układa swój grafik.

Okazuje się jednak, że nawet mimo tych ograniczeń aktorce udało się to, o czym marzy wiele polskich gwiazd. Jak donosi bowiem tygodnik "Show", Katarzyna Skrzynecka dostała zaproszenie na casting do hollywoodzkiej produkcji "Basia", którą wyprodukuje sam Stephen Baldwin!

Producent i członek słynnego aktorskiego klanu chce nakręcić swój film właśnie w Polsce, a nasza gwiazda wydaje się mu być idealną kandydatką do głównej roli!

- Jest sympatyczną osobą, hołduje rodzinnym wartościom, poza tym ma jeszcze jedną ogromną zaletę: bardzo dobrze mówi po angielsku- wyjaśniła Barbara Ziembicka z FT Films, polski koproducent "Basi", w rozmowie z pismem.

Sama Skrzynecka przyznała, że ta propozycja bardzo ją zaskoczyła, a spotkanie ze Stephenem Baldwinem zapamięta na bardzo długo.

- Długo rozmawialiśmy, zresztą nie tylko o produkcjach filmowych. Czułam się zaszczycona tym, że mogłam go poznać osobiście - wyznała Katarzyna Skrzynecka.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka - Wysłała córkę do przedszkola!