Kasia Smutniak - piękna i piekielnie zdolna. Aktorka, modelka. Matka, żona i córka Ma za sobą wielkie sukcesy, ale i tragedię, która zmieniła jej życie. Dziś wraca w wielkim stylu - Kasia Smutniak została twarzą marki Apart i wzięła udział w ich kampanii. Zobaczcie, kim jest Kasia Smutniak.

Kasia Smutniak swoją przygodę z show-biznesem zaczęła mając zaledwie piętnaście lat. Odkryła w sobie pasję do modelingu. Już rok później miała za sobą udział w konkursie "Look of the Year", który zapewnił jej światowy rozgłos. Dzięki temu szybko mieliśmy okazję podziwiać ją na okładkach znanych światowych magazynów o modzie. 

Kasia Smutniak postanowiła nie skupiać się tylko na modelingu. Tak zaczęła fascynować się aktorstwem. Pierwszą rolę dostała w wieku 23 lat. Wystąpiła wówczas w komedii "We właściwym momencie". W 2003 roku jej twarz zdobiła większość billboardów we Włoszech. Wszystko za sprawą kampanii włoskiej telefonii komórkowej, której została twarzą. We Włoszech bya gwiazdą, w Polsce jeszcze nikim znanym. W jej życiu pojawił się aktor, Pietr Taricone.

To była miłość  od pierwszego wejrzenia. Jeszcze w tym samym roku para została rodzicami dziewczynki Sophie. Ich związku nie zniszczył nawet głośny, medialny romans Kasi z aktorem Razem Deganem. Kasia Smutniak i Pietr Taricone dzielili wspólną pasję, jaką były skoki ze spadochronu. Niestety jeden z nich okazał się dla Pietra nieszczęśliwy. Taricone zginął na oczach rodziny, skacząc ze spadochronu, który się nie otworzył.

Ona długo nie mogła się po tym pozbierać, słowa otuchy wystosował nawet Berlusconi. Kasia Smutniak usunęła się z życia publicznego. Powróciła dwa lata później. Modelka poprowadziła ceremonię otwarcia 69. Międynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

ZOBACZ: GWIAZDY NA FESTIWALU FILMOWYM W RZYMIE Bogusław Linda, Meryl Streep, Tom Hanks, Juliette Binoche i Kasia Smutniak

Dziś znów jest o niej głośno. Kasia Smutniak została twarzą marki Apart! Wraz z Anją Rubik, Małgorzatą Sochą oraz Katarzyną Sokołowską mamy okazje podziwiać ją w najnowszej kampanii marki.