Katarzyna Sokołowska bardzo rzadko mówi o swojej prywatności. Ba, niemal nigdy! Więc gdy tylko pojawiają się jakieś informacje, dotyczące życia Sokołowskiej poza światem wielkiej mody i programu "Top Model", od razu budzą wielkie emocje. Tak jak teraz, kiedy gwiazda w końcu potwierdziła, że jest w szczęśliwym związku. Partnerem Sokołowskiej jest Artur Kozieja, biznesmen, inwestor i członek Polskiej Rady Biznesu, a prywatnie - miłośnik dalekich podróży. Kasię widywano z Kozieją kilkakrotnie na bankietach, ale Sokołowska nigdy nie mówiła publicznie o swoim partnerze. Do teraz! Jurorka "Top Model" w końcu potwierdza, że jest zakochana oraz że nie chce zmieniać nic w swoim prywatnym życiu. Poznaj wszystkie szczegóły PONIŻEJ.

Katarzyna Sokołowska o partnerze: "Bardzo go kocham"

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja są parą od około dwóch lat. Kozieja jest znaną postacią w świecie polskiego biznesu. Słynie też z tego, że płynnie mówi po chińsku. Posługuje się również językiem rosyjskim i angielskim. O partnerze Sokołowskiej kilkukrotnie pisały takie wpływowe magazyny, jak "Forbes" czy "Wprost". Kasię i Artura łączy miłość do koni, podróży i do sztuki. Tak gwiazda "Top Model" mówi o swoim ukochanym w wywiadzie dla "Vivy":

Kocham rodzinę, kocham moich braci i kocham... mojego faceta Artura. Bardzo go kocham. Kocham też nową siebie, taką, która nauczyła się dawać sobie więcej oddechu, wyjeżdżać na urlopy, jeździć po świecie, jeść w różnych knajpkach. (...) Nauczyłam się po prostu celebrować życie.

Miłość powoduje, że nie czuje się rozgoryczenia i naprawdę życie jest pełniejsze.

Na koniec wywiadu Sokołowska podkreśla, że co prawda kocha zmiany i ciągłe nowe wyzwania, ale chciałaby, żeby w przyszłości w jej sferze prywatnej wszystko zostało tak, jak jest teraz:

Lubię tę zmienność. To moja "nieznośna lekkość bytu". Tylko miłość i mój partner niech zostaną bez zmian.

Katarzyna Sokołowska jest jedną z 16 bohaterek książki "Modna Polka", jaka ukaże się 24 kwietnia. Poznaj szczegóły>>