Katarzyna Sokołowska sprzedaje swój weekendowy dom! Nie od dziś wiadomo, że pani reżyser i choreograf pokazów mody lubi przebywać w pięknie urządzonych wnętrzach. I choć Kasia Sokołowska na co dzień mieszka w jednym z warszawskich apartamentowców, to jednak na wolne weekendy wyjeżdżała najczęściej do pięknie urządzonego domu w Kazimierzu Dolnym. Jak się jednak okazuje, Kasia uznała najwyraźniej, że po przeprowadzce do swojego partnera już nie potrzebuje tej nieruchomości i wystawiła ją na sprzedaż. Jak podaje serwis zajmujący się pośredniczeniem w sprzedaży domów i mieszkań, Sokołowska wystawiła swoją willę  za 2,8 miliona złotych! Ta kwota robi wrażenie, choć z drugiej strony nieruchomość gwiazdy robi potężne wrażenie - przynajmniej na zdjęciach. Co w niej znajdziemy?

Katarzyna Sokołowska sprzedaje dom za prawie 3 MILIONY ZŁOTYCH! 

Zbudowany w 2012 roku dom Kasi Sokołowkiej ma dwa piętra, cztery pokoje, a jego powierzchnia wynosi 270 metrów kwadratowych. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Dookoła domu rozpościera się przestrzenny, zielony ogród. W domu znajduje się zaś kominek i jadalnia, wokół których toczyło się weekendowe życie towarzyskie Kasi Sokołowskiej.

Kazimierzowski dom Kasi mogliśmy podejrzeć dzięki wizycie Omeny Mensah u Kasi w ramach narań do programu "Domy gwiazd" w DOMO+. Za co przyszły nabywca willi Sokołowskiej będzie musiał wyłożyć niemal 3 MILIONY ZŁOTYCH? Zobaczcie w naszej obszernej GALERII ;-)