Katarzyna Sokołowska potrafi zaskoczyć. Swoje wyczucie stylu udowodniła podczas 6. edycji Top Model, która dobiegła końca. Tę edycję zwyciężył Patryk Grudowicz. Na imprezie nie zabrakło jurorów, którzy zachwycili wyjątkowymi stylizacjami. Show skradła, jak zwykle, Joanna Krupa, ale kreacji Katarzyny Sokołowskiej nie dało się nie zauważyć. Postanowiliśmy się przyjrzeć, jak wyglądają jej stylizacje.

Kim jest Katarzyna Sokołowska? Od ponad 16 lat współpracuje z projektantami, agencjami modelek i domami mody. Jest najchętniej zatrudnianą reżyserką i choreografką największych wydarzeń modowych w naszym kraju. Realizowała między innymi pokazy takich projektantów jak: Paprocki&Brzozowski, Woliński, Ossoliński, Zień, Jemioł czy MMC, ale nie tylko. Znana jest również poza granicami naszego kraju. Katarzyna Sokołowska organizowała również pokazy mody w Madrycie czy Paryżu.

Debiut telewizyjny zaliczyła w drugiej edycji Top Model, gdzie odpowiadała za przygotowanie choreografii w pokazie Dawida Wolińskiego oraz w samym odcinku finałowym. Producentom programu szybko spodobała się jej energia i już w trzeciej edycji Top Model zasiadła w gronie jurorów. Słynie z odważnych i surowych opinii, a specjaliści od mody bardzo liczą się z jej zdaniem.

Stylizacje Katarzyny Sokołowskiej

Nic dziwnego, że Katarzyna Sokołowska ma znakomite wyczucie stylu. Jest zawsze na bieżąco jeśli chodzi o nowinki modowe – wie, co powinna nosić, a czego unikać. Gwiazda zazwyczaj gustuje w kreacjach pełnych klasy i elegancji, ale nie boi się także czasem zaszaleć. Najczęściej są to minimalistyczne kreacje z dodatkiem nowoczesności plus drogie dodatki. Sokołowska zawsze stara się też podkreślić największy atut sylwetki, czyli długie nogi.

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje Katarzyny Sokołowskiej!