W tym roku po raz 14.wręczono statuetki polskim twórcom nominowanym w kategoriach: Media, Teatr, Film, Muzyka, Książki i Online. W Ufficio Primo w Warszawie pojawiła się plejada gwiazd m.in. Michał Szpak, Małgorzata Kożuchowska, Doda czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Kto zachwycił swoją kreacją?

Tego wieczoru w Ufficio Primo w Warszawie pojawiły się największe polskie gwiazdy. Każda z nich zaprezentowała się w wyjątkowej stylizacji, ale od ich kreacji ciężko było odwrócić wzrok. Mowa o Katarzynie Warnke oraz Katarzynie Sowińskiej. Obie postawiły na podobne kreacje.

ZOBACZ: Róże Gali 2016: Kożuchowska, Łuczenko- Szczęsna, Szpak zobacz, kto się pojawił [NA ŻYWO]

Katarzyna Warnke słynie z sukni, które więcej odsłaniają niż zasłaniają. Zawsze bardzo seksowne, z wycięciami czy koronkami. Aktorka pojawiła się bez ukochanego Piotra Stramowskiego. Gwiazda postawiła na odważną kreację w kolorze ecru, z dekoltem na plecach oraz posrebrzanym kołnierzem.

W równie seksownej sukni pojawiła się Katarzyna Sowińska. Aktorka postawiła na czarną elegancką suknię z rozcięciem, prześwitami i koronką autorstwa Bartka Janusza.

Zobaczcie w naszej galerii jak prezentowały się aktorki. Która z nich wygląda lepiej?