Katarzyna Szklarczyk, zwyciężczyni "Top Model 2018", to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek tegorocznej edycji show TVN. Ma piękny uśmiech, zawsze wydaje się być wesoła, nie jest konfliktowa, a do tego jest po prostu piękna. Jako pierwsza w Szklarczyk uwierzyła Joanna Krupa, gospodyni programu. Przekonany do Kasi nie był natomiast Marcin Tyszka, ale - jak wyznał w ostatnim odcinku przed finałem "Top Model 7" - swoim zaangażowaniem, pracą i wiarą w sukces Kasia przekonała go do siebie w pełni. Szklarczyk ma urodę tzw. dziewczyny z sąsiedztwa, dlatego idealnie poradzi sobie w sesjach komercyjnych oraz kampaniach kosmetyków czy bielizny. Ma już za sobą współpracę z popularną amerykańską marką odzieżową Guess. Jednak, jak okazało się po fashion weeku w Los Angeles, Szklarczyk radzi też sobie doskonale na wybiegu. 26 listopada przekonaliśmy się, że właśnie Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model 2018". Poznaj bliżej nową gwiazdę wybiegów oraz polskiego show-biznesu! Wszystkie informacje o Kasi znajdziesz PONIŻEJ.

Kasia Szklarczyk: wiek, wzrost, wymiary

Katarzyna Szklarczyk ma 22 lata i pochodzi z Bukowna. Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie ukończyła Uczelnię Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej na kierunku architektura wnętrz. Wymiary Kasi to: 87/64/90, modelka ma 180 cm wzrostu. Są to idealne wymiary, by zrobić karierę w branży fashion. Do gwiazd modelingu, które Kasia podziwia, nalezą m.in. Kate Moss, Adriana Lima i Alessandra Ambrosio. W wolnych chwilach Szklarczyk maluje, rysuję i zajmuję się decoupage'em oraz wyprowadza psy z pobliskiego schroniska. Kocha też sport, dzięki czemu może się pochwalić idealną, wyrzeźbioną sylwetką. Idolką Kasi jest dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Katarzyna Szklarczyk - Instagram

Instagram Kasi Szklarczyk gwałtownie urósł po tym, jak dziewczyna dostała się do domu modeli i modelek w "Top Model". Ilość followersów Kasi wzrastała z każdym odcinkiem programu, nie mówiąc o finale show. Obecnie Instagram Szklarczyk followuje aż 239 tysięcy osób. Modelka publikuje dużo zdjęć z planu "Top Model", a także selfies oraz pokazuje prywatne chwile ze swojego życia (np. jak spędza czas wolny).

CIEKAWOSTKA: Szklarczyk startowała w konkursie piękności World Miss University 2017. I została IV Wicemiss Świata Studentek!

Obok Katarzyny Szklarczyk do finału "Top Model 2018" przeszli Hubert Gromadzki i Anna Markowska. Jako pierwsza w finale "Top Model" odpadła Ania. Było to dość zaskakujące, bo uchodziła za najpopularniejszą uczestniczką siódmej edycji programu. W ścisłym finale znaleźli się Kasia i Hubert. Gdy ogłoszono wyniki, Szklarczyk była oszołomiona. Dopiero po chwili uświadomiła sobie, że to właśnie ONA wygrała "Top Model". Wierzymy, że dziewczyna zrobi wielką karierę i mocno trzymamy za nią kciuki!