Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek. Początkowo blog prowadziła z koleżankami Gosią i Zosią, które dziś podobnie, jak Kasia Tusk prowadzą blogi w podobnym zakresie tematycznym (makehomeeasier i makecookingeasier). Córka Donalda Tuska świetnie radzi sobie w świecie blogosfery.

Kasię Tusk nigdy nie pociągał show-biznes, choć modą zajmuje się od dawna. Choć nie lubi udzielać wywiadów, to szybko stała się ulubioną blogerką młodego pokolenia. Dziś jej konto na Instagramie (makelifeeasier) obserwuje ponad 150 tysięcy użytkowników.

ZOBACZ: KASIA TUSK tak wygląda jej mieszkanie. Jest bardzo modnie i luksusowo [ZDJĘCIA]

W październiku 2015 roku na rynek trafiła jej pierwsza książka „Elementarz Stylu”, w której blogerka stara się odpowiedzieć na pytanie czy styl jest dla każdego. Książka jeszcze zanim trafiła do księgarni stała się bestsellerem.

ZOBACZ: KASIA TUSK na wakacjach na Sardynii w towarzystwie rodziców Donalda i Małgorzaty Tusków [ZDJĘCIA]

Powoli za naszymi oknami zaczynają objawiać pierwsze oznaki wiosny. Na Instagramie Kasi Tusk już mamy okazję podejrzeć jakie stylizacje wybiera na cieplejsze dni. Specjalnie dla Was zebraliśmy wiosenne propozycje na stylizacje Kasi Tusk. Znajdziecie je w naszej GALERII. Która podoba się Wam najbardziej?