Piotr Stramowski i Kasia Warnke poznali się w ubiegłym roku na planie filmu W spirali. Wcielili się wówczas w parę, która przechodzi kryzys, jednak sami zbliżyli się na tyle, że sami zostali parą.

Początkowo nie wróżono im wspólnej przyszłości. Katarzyna Warnke jest starsza od swojego partnera o 10 lat i mówiono, że tak duża różnica wieku nie ułatwia zbudowania stałego związku. Im się jednak udało.

Zobacz: Zmieniłem się, spędziłem trzy miesiące na siłowni. Kaśce się podoba - WYWIAD z Piotrem Stramowskim>>

Zaledwie dwa tygodnie temu pojawiły się plotki, że Warnke i Stramowski wzięli ślub. Następnego dnia na konferencji TVN wszyscy wypatrywali, czy na palcu Piotra Stramowskiego lśni obrączka.Aktor nie chciał komentować tych doniesień, mimo że wiele osób składało mu wtedy gratulacje.

Zobacz: Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke wzięli ślub! Ceremonia odbyła się w tajemnicy>>

Okazało się, że zakochani faktycznie wzięli ślub. Panna młoda miała na sobie suknię ślubną w stylu retro projektu Gosi Baczyńskiej. Ślub odbył się w kameralnym gronie na łonie natury. Parze młodej towarzyszyła jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele.

Dziś para oficjalnie potwierdziła, że od dwóch tygodni jest małżeństwem.Zakochani zrobili to za pomocą mediów społecznościowych, gdzie zamieścili fotografie z podróży poślubnej. Oznaczyli je wymownymi hashtagami: #zmężem #myhusbandisbetterthanyours #wifelife #honeymoon. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wybrali się do Grecji, by tam uczcić dopiero co zawarty związek małżeński. Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda ich podróż poślubna.

Przeczytaj także: Piotr Stramowski: Kasia Warnke imponuje mi szczerością, lubię jej gust. Dzięki niej przekonałem się do mody [WYWIAD WIDEO]