Katarzyna Warnke wraz z Piotrem Stramowskim poznali się na planie filmu W spirali, gdzie grali parę z problemami. Między nimi szybko pojawiło się coś więcej niż tylko wymienianie doświadczeń aktorskich. 

Dziś Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego możemy oglądać w serialu Na noże. Para pobrała się w tajemnicy pod koniec sierpnia. dzięki czemu udało się im uniknąć paparazzi. Zakochani długo nie potwierdzali ślubu, nawet na konferencji nowego serialu Na Noże, w którym gra para aktorzy nie potwierdzali tej informacji.

Dziś już wiadomo, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub w bardzo kameralnym gronie na łonie natury. Zakochani byli gwiazdami nowej Gali, której zdradzili z czym najbardziej zmagali się na początku związku. Wielu zarzucało parze, że szybko się rozstaną ...przez różnicę wieku!  Katarzyna Warnke jest starsza od swojego męża o 10 lat, ale dla zakochanych różnica wieku nie ma znaczenia. 

Dzień ślubu z pewnością był dla zakochanych wyjątkowym dniem. Aktorka miała na sobie koronkową kremową kreację autorstwa Gosi Baczyńskiej. Największą uwagę przykuwał długi tren z koronkowym obszyciem. Z kolei Piotr Stramowski ubrany był w biały garnitur od Rodrigo De La Garza.

Zobaczcie w naszej galerii ekskluzywne zdjęcia ze ślubu pary! 

Zobacz: 

 

Zobacz: Szulim, Warnke, Rozenek tak wyglądały suknie ślubne gwiazd TVN. Która najlepsza? [ZDJĘCIA]