Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to obecnie najgorętsza para TVN-u. A jednocześnie jedna z najbardziej szykownych i modnych w całym polskim show-biznesie. Para za każdym razem zachwyca i zaskakuje na czerwonym dywanie, choć nie tylko tam oboje wyglądają szykownie i stylowo. My postanowiliśmy przyjrzeć się ich najlepszym wspólnym stylizacjom, i jak się okazało - było z czego wybierać!

Aktorzy poznali się na planie filmu W spirali, gdzie grali parę z problemami związkowymi. Między nimi szybko pojawiło się coś więcej niż tylko wymienianie aktorskich doświadczeń.

Dziś Kasię Warnke i Piotra Stramowskiego możemy oglądać w serialu Na noże na antenie TVN-u. W trakcie jego kręcenia para pobrała się w tajemnicy. Wydarzenie miało miejsce pod koniec sierpnia. Dzięki utrzymanym w sekrecie zaślubinom  udało im się uniknąć tłumów paparazzi przed kościołem czy urzędem tanu cywilnego. Zakochani długo nie potwierdzali ślubu, nawet na konferencji nowego serialu Na Noże, w którym oboje grają.

Zobacz: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski Sami tworzymy zasady naszego małżeństwa [WYWIAD]

Dziś już wiadomo, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub w bardzo kameralnym gronie na łonie natury. Wyglądali podczas niego zachwycająco! Aktorka miała na sobie koronkową kremową kreację autorstwa Gosi Baczyńskiej. Największą uwagę przykuwał jednak długi tren wykonany z oryginalnej  włoskiej koronki. Z kolei Piotr Stramowski ubrany był w biały garnitur od Rodrigo De La Garza, który dodawał mu szyku, klasy ale i powagi.

Nie mniej stylowo para prezentuje się przy każdej możliwej okazji na czerwonym dywanie. Przykład? Ich kilka ostatnich wyjść. Kasia i Piotr zachwycili swoimi stonowanymi lookami podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Podczas bankietu TVN postawili na „szachowy zestaw”: Kasia zaprezentowała białą górę i czarny dół, Piotr – zupełnie odwrotnie. Uwagę fotoreporterów przykuły także ich stylizacje z gali finałowej festiwalu. Kasia wybrała dla siebie cielistą bluzkę na ramiączkach i spódnicę, ponownie od Gosi Baczyńskiej. Piotr zaś prezentował się niezwykle elegancko w czarnym, szytym na miarę garniturze.

Zobacz: Kaczyńska, Bohosiewicz, Preis, Olejnik na gali finałowej Festiwalu Filmowego w Gdyni 2016 [ZDJĘCIA]

I choć para najlepiej czuje się w klasycznych kolorach: bieli i czerni, nie znaczy to jednak, że nie potrafi nosić się barwnie. Przykład? Ich wyjście na ostatnią imprezę 4 FUN TV. Na party odbywającym się w warszawskim  klubie The View para postawiła na kolorowe dodatki: Kasia wybrała granatowy płaszcz i bluzkę  z niebieskim aplikacjami, a Piotr – ciemno-oliwkowy T-shirt i czerwoną marynarkę z białymi guzikami. Takie stylizacje w ich wykonaniu to jednak rzadkość. A może szkoda?

Zobacz też: Kasia Warnke i Piotr Stramowski pierwszy raz razem od czasu ślubu! Pokazali obrączki

Przyznacie bowiem, że para wyglądała na niezwykle kolorową? O barwnej miłości, którą emanują, nawet nie wspominamy….

Tymczasem zobaczcie, jak do swojej ostatniej roli w filmie Pitbull: Niezbepieczne kobiety przygotowywał sie Piotr. W Gala Studio opowiedział o tym Natalii Hołowni: