Katarzyna Warnke jest w ciąży? Jak donosi magazyn "Show", aktorka w rozmowie z dziennikarzami ujawniła informację, że ona i Piotr Stramowski będą mieli dziecko. Jedną z pierwszych osób, które miały dowiedzieć się o ciąży Kasi Warnke był reżyser, Partyk Vega, u którego aktorka zagrała w trzech filmach. Niestety właśnie dlatego, że wkrótce zostanie mamą, miała odmówić wzięcia udziału w kolejnym projekcie reżysera."Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę" - mówi (podobno) Warnke w rozmowie z "Show". Jak się okazuje ani Kasia Warnke, ani Piotr Stramowski, nic nie wiedzą na temat tego, że mają zostać rodzicami! Na komentarz fana odnośnie ciąży, aktor odpowiedział: "Nic mi o tym nie wiadomo, ale dziękuję". Natomiast Kasia Warnke oświadczyła, że dla "Show" wcale się nie wypowiadała... Wygląda więc na to, że z gratulacjami dla pary musimy się jeszcze trochę wstrzymać.

Katarzyna Warnke jest w ciąży?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub w sobotę, 30 lipca 2016 roku. Zaślubiny i wesele pary odbyły się na mazurskiej wsi, nad jeziorem, w przepięknym otoczeniu polskiej przyrody. Na wyjątkową uroczystość Kasia i Piotr zaprosili tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół, dokładnie 40 osób. Oboje wystąpili w bieli - Warnke w koronkowej sukni w stylu vintage i długim welonie projektu Gosi Baczyńskiej, a Stramowski w białym smokingu od Rodrigo de la Garza.

"Nasze zaręczyny były romantycznym impulsem. Totalny spontan" - opowiadali nam Kasia i Piotr na łamach "Gali".

Przyznali też ze śmiechem, że największe kłótnie w ich związku miały miejsce... tuż przed ślubem! Dziś Warnke i Stramowski tworzą bardzo zgrany i niezwykle efektowny duet - ona zachwyca naturalną, niebanalną urodą i wspaniałą sylwetką, on na potrzeby filmu "Pitbull: Nowe Porządki" wyrobił sobie taką muskulaturę, że z miejsca został pierwszym przystojniakiem polskiego showbiznesu. Na wielu eventach pojawiają się razem, zagrali też obok siebie w filmie Patryka Vegi "Botoks".