Kim jest Katarzyna Warnke? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają żadnego problemu widzowie "Botoksu", w którym aktorka brawurowo wcieliła się w postać Magdy. Gwiazda bijącego rekordy popularności filmu Patryka Vegi idzie za ciosem i gra także w kolejnej produkcji kontrowersyjnego reżysera pod tytułem "Kobiety mafii", który trafi na ekrany kin w Polsce już na początku 2018 roku. Kasia Warnke jest obecnie ulubienicą polskiej publiczności i mediów także z innego powodu. W sierpniu 2016 roku wyszła bowiem za mąż za popularnego i niezwykle przystojnego aktora Piotra Stramowskiego. Co jeszcze wiemy na jej temat?

ZOBACZ: KRZYSZTOF ZALEWSKI Kim jest gość Wojewódzkiego? Sprawdź, co robił od czasów "Idola"!

Katarzyna Warnke u Wojewódzkiego

Kasia Warnke ma 40 lat. Studia aktorskie ukończyła w 2002 roku na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W tym samym roku zadebiutowała w 7-minutowym filmie pod tytułem "Życie" w reżyserii Sławomira Pstronga. Przełom w jej karierze nastąpił jednak dopiero dziesięć lat później, gdy zagrała Izabelę Wanat w serialu "Lekarze". Na co dzień związana jest z Teatrem Rozmaitości z Warszawie. Duży rozgłos dała jej także rola Heleny Mazurkiewicz w filmie "Ach śpij kochanie", za którą dostała nominację do Złotego Szczeniaka w kategorii "Najlepsza drugoplanowa rola kobieca".

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat najnowszych projektów z udziałem Katarzyny Warnke, to koniecznie obejrzyjcie ją w programie Kuby Wojewódzkiego we wtorek, 31.10.2017 o godz 22:30 na antenie TVN. Dużo zdjęć Kasi Warnke znajdziecie z kolei już teraz w naszej GALERII.