Katarzyna Warnke w ciąży po raz pierwszy pojawiła się publicznie. Aktorka, oczekująca narodzin swojego pierwszego dziecka, pokazała się na premierze filmu "Fighter", która odbyła się 15 lipca w Warszawie. Film opowiada o byłym zawodniku MMA, w którego wciela się mąż Warnke, Piotr Stramowski. Bokser miał wszystko: sławę, pieniądze, piękną Agatę u swojego boku. Wystarczyło jednak kilka złych decyzji, aby jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W filmie wystąpili także: Mikołaj Roznerski, Katarzyna Maciąg, Aleksandra Szwed, Krzysztof Stelmaszyk i Wojciech Mecwaldowski. A na czerwonym dywanie nie zabrakło nowej gorącej pary - Antka Królikowskiego i jego ukochanej, kasi.

Katarzyna Warnke w ciąży na premierze filmu "Fighter"

Kasia Warnke (42) przez dłuższy czas zaprzeczała, że jest w ciąży. Dopiero niedawno zdecydowała się na to, aby pokazać mocno zaokrąglony brzuch na pokazie polskiej marki MMC. Wczoraj na premierze filmu "Fighter", aktorka weszła po raz pierwszy publicznie na "ściankę" z ciążowym brzuchem. W długiej, czarnej sukni z falbanami prezentowała się olśniewająco! Kreacja co prawda niespecjalnie podkreślała ciążowe krągłości aktorki, ale też nie pozostawiała co do niego wątpliwości.

Gwiazdy na premierze filmu "Fighter"

Na premierze filmu "Fighter" zjawiła się cała plejada gwiazd, m.in. Mikołaj Roznerski z Adrianną Kalską, Antek Królikowski z nową dziewczyną, Kasią, Marcin Gortat również z nową ukochaną, a także Aleksandra Szwed, duet Fit Lovers, Katarzyna Maciąg oraz uczestnicy tegorocznej edycji "Big Brothera", Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska. 

Zdjęcia Katarzyna Warnke i innych gwiazd z premiery filmu "Fighter" możecie znaleźć w naszej GALERII >>