Katarzyna Warnke uchodzi za jedną z najbardziej stylowych i najlepiej ubranych polskich aktorek. Gwiazda zawsze potrafi zachwycić, a jej znakiem rozpoznawczym są eleganckie i kobiece stylizacje, jednak zawsze wyważone, bez przesady.

Kasia Warnke to też utalentowana aktorka. Po raz pierwszy na ekranach telewizorów widzowie zwrócili na nią uwagę w serialu "Teraz albo Nigdy", gdzie wcieliła się w Danę, mamę Zenki. Jej kariera z dnia na dzień nabrała tempa. Niedawno widzowie mieli okazję widzieć ją w "Lekarzach", a od ubiegłego roku w serialu "Uwikłani". Kasia regularnie występuje też w teatrze.

Kasia Warnke świetnie prezentuje się na czerwonym dywanie i nie ma problemu z wyborem swoich stylizacji. Aktorka pięknie wygląda w bardziej luźnym, sportowym wydaniu, w którym zaprezentowała się ubiegłoroczne wakacje, podczas imprezy z okazji premiery nowych perfum marki Adidas. Na tę okazję aktorka wybrała granatowy, połyskujący kombinezon na ramiączka. Całość stylizacji uzupełnił delikatny makijaż i upięte w wysoki kok włosy. Lekki makijaż (bez nadmiaru rozświetlacza czy bez doklejanych rzęs) to charakterystyczny znak aktorki.

Niedawno na premierze filmu " W spirali" Kasia Warne pokazała się w pięknej kreacji rodem z Hollywood. Cała suknia została wyszyta  perłami, a jej autorką jest Gosia Baczyńska. Jak udało nam się dowiedzieć, suknia była inspirowana wieczorowym stylem Kate Moss. Powstała według pomysłu Warnke, a Baczyńsk na jej wykonanie potrzebowała... mniej niż siedem dni!

Aktorka chętnie sięga po kreacje w kolorach czerni, granatu, bieli oraz beżu. Energii dodaje im za pomocą mocnej czerwonej szminki. Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze kreacje Kasi Warnke!