Mehryar Ray Taban to bardzo ceniony amerykański lekarz wykonujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. W przeszłości prowadził nawet własny program w telewizji za oceanem - "The Doctors". W naszym kraju o profesorze zrobiło się głośno po tym, jak niespełna tydzień temu w sieci skomentował efekty zabiegów medycyny estetycznej polskiej aktorki Katarzyny Warnke, którą uznał za sztandarowy przykład ofiary źle wykonanej korekcji powiek. 

Oto czego NIE robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała agresywną plastykę powiek górnych z usunięciem prawdopodobnie zbyt dużej ilości tłuszczu i skóry (przez innego chirurga). To ważne, aby chirurgia plastyczna oka dawała naturalny efekt. Udaj się do eksperta - zaapelował doktor Taban na swoim instagramowym profilu. 

SPRAWDŹ: Lekarz z Beverly Hills ostro o wyglądzie Kasi Warnke. Krzysztof Gojdź odpowiada

Kasia Warnke komentuje słowa amerykańskiego chirurga

Do słów lekarza z Hollywood po kilku dniach postanowiła się odnieść sama zainteresowana i w wywiadzie udzielonemu jednemu z serwisów plotkarskich stwierdziła, że jest już w takim wieku, że młody wygląd nie gwarantuje jej już tylko zdrowa dieta oraz regularne ćwiczenia. Aktorka znana z filmów Patryka Vegi dodała jednocześnie, że nie zamierza dzielić się z opinią publiczną, jakie dokładnie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywała w przeszłości, a krytyką nie zamierza się przejmować. 

- To jest burza w szklance wody. Mam 43 lata i samym piciem wody, uprawianiem jogi nie poprawię urody. Nie widzę nic złego w korzystaniu z tych zasobów, które mamy, żeby utrzymać świeżość, młodość i ładnie wyglądać. Natomiast nie będę się zwierzała publicznie z tego, co robiłam, a co nie - powiedziała Warnke w rozmowie z Jastrząb Post. 

Sprawę skomentował też Piotr Stramowski. Mąż 43-latki uważa, że amerykański lekarz wybrał niewłaściwe zdjęcia Kasi do swojego zestwienia, ponieważ pochodzą one z okresu połogu. 

- To było poniżej pasa. Zdjęcie, które porównał, to było zdjęcie, kiedy Kasia była zaraz po ciąży. To był taki najgorszy okres, więc chyba wybrał po prostu takie zdjęcie. Tak wygląda nasz zawód, mamy pełno porównań, nieprzyjemnych sytuacji. Żyjemy z tym jakoś. Nie możemy z tym specjalnie coś zrobić, ale jakoś niespecjalnie Kasia się tym przejęła - stwierdził. 

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Warnke po raz pierwszy zdradziła imię córki! Jest tradycyjne