Sukces programu Azja Express, w którym polskie gwiazdy wcielają się w rolę biednych turystów, którzy mają przeżyć każdy dzień za dolara, zaskoczył chyba nie tylko uczestników show, ale także, a może przede wszystkim jego producentów. Okazało się bowiem, że program wygrywa z konkurencją w pasmie prime time, gromadząc co tydzień ponad półtoramilionową widownię przez telewizorami i kolejne tyle na tvnplayer.pl.

Dla szefostwa TVN-u stało się zatem jasne, że musi powstać jego druga edycja. Stąd też w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat tego, kto weźmie w niej udział. Na pierwszy ogień poszli Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, którzy obok Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka oraz Małgorzaty i Radosław Majdanów uchodzą za trzecią gorącą parę TVN-u. O parze robi zrobiło się ostatnio szczególnie głośno, m.in. przez ich przez ich wakacyjny ślub.

ZOBACZ KONIECZNIE: Katarzyna Warnkę i Piotr Stramowski zawsze szykowni i modni. Zobacz najlepsze wspólne zdjęcia pary gwiazd TVN! [ZDJĘCIA]

Jak donosi dziennika Fakt, para zdała sobie sprawę, że udział w Azja Express bardzo opłacił się Pani i Panu Majdan i oni też podobno chcieliby pokazać Polsce, jak bardzo się kochają a przy okazji, jak bardzo są zgranym teamem.

Para gra obecnie w serialu Na noże choć nie ma póki co wspólnego wątku. Jest jednak na to szansa bo Warnke gra tam gwiazdę muzyki pop a Stramowski - szefa kuchni. Oboje są w serialu singlami, więc może do serialu wkardnie się nowy wątek miłosny…

W tabloidach w tym tygodniu pojawiła się także plotka, że udziałem w drugiej edycji show zaadresowana jest Małgorzata Foremniak, która w programie chce wypromować starszą córkę.

CZYTAJ : Waldemar Dziki nie żyje. Były mąż Małgorzaty Foremniak oraz Darii Trafankowskiej miał 59 lat

Katarzyna Warnke0 jest podobno przekonana, że sobie poradzi w trudnych warunkach i w obcym kraju, bo 7 lat temu uczestniczyła w ekstremalnej wyprawie do Afryki. Zdobyła tam najwyższy szczyt kontynentu, Kilimandżaro, łamiąc sobie przy okazji ząb. To jej jednak podobno nie zraża. Co więcej, aktorka ma twierdzić, że podróż po Azji to dobry pomysł. Podobno wstępnie zdecydowała się już zaproponować udział w programie najstarszej córce, psycholożce Oli Jędruszczak.

PIOTR STRAMOWSKI U KUBY WOJEWÓDZKIEGO: Katarzyna Warnke1

Czy świeżo poślubione małżeństwo i duet matka-córka mają szansę na jeszcze większe podniesienie oglądalności formatu? Przekonamy się pewnie dopiero w kolejnej jesiennej ramówce TVN. Póki co, na wiosnę na antenę stacji ma wrócić inny hit przygodowo-podróżniczy czyli Agent: Gwiazdy. Będzie go oglądać równie chętnie jak Azję…?