Kasia Warnke we wrześniu ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Mimo że dziecko aktorki oraz Piotra Stramowskiego już niedługo będzie obchodzić pierwsze urodziny, to małżeństwo do tej pory nie zdradziło zbyt wielu szczegółów odnośnie swojej małej pociechy. Aktorska para postanowiła m.in., że dopóki ich córeczka nie dorośnie nie będą pokazywać jej twarzy. 

Nie publikuję zdjęć mojego dziecka. Mogę opowiadać o swoim stosunku do macierzyństwa, natomiast o niej milczę, bo to będzie jej wybór. Jak będzie chciała zostać celebrytką, proszę bardzo, pomogę jej z całego serca. W tym momencie nie chcę na dziecku "kręcić lodów" - mówiła Warnke w rozmowie z serwisem Gala.pl na początku czerwca. 

TYLKO U NAS: Kasia Warnke o byciu mamą: "Kiedy wychodzi z ciebie dziecko, następuje dewastacja" 

Jak ma na imię córka Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? 

Imię swojej córeczki Kasia i Piotr zdradzili całkiem przypadkowo podczas wywiadu z Pauliną Mikułą, autorką kanału "Mówiąc Inaczej" na You Tubie. Głównym tematem rozmowy było życie uczuciowe po narodzinach dziecka. Nie od dzisiaj wiadomo, że seks nie jestem tematem tabu dla gwiazdorskiej pary. Jakiś czas temu Warnke oraz Stramowski zdecydowali się reklamować jedną ze znanych marek produkujących prezerwatywy

- Był taki moment, że się sprowadziliśmy do tego „podaj pieluchę”. (...) Ale udało nam się. Helenka szła spać i natychmiast było zbieranie zabawek i wszystkiego, co mogło przypomnieć o dziecku i zapalanie świeczek: teraz jest czas dla nas, była ta przestrzeń dla naspowiedziała Kasia Warnke, która tym samym po raz pierwszy zdradziła światu imię swojej niespełna rocznej córki. 

Przypomnijmy, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zaczęli się spotykać w 2013 roku. Po trzech latach znajomości zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. 30 lipca 2016 para powiedziała sobie sakramentalne "tak".