Katarzyna Warnke urodziła syna? Wiele na to wskazuje! O tym, że aktorka została mamą, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie w poniedziałek, 9 września. Płeć dziecka była jednak na początku nieznana, ale zdaje się, że to już nie tajemnica. A "wygadał się" Piotr Stramowski. Mąż Warnke opublikował wieczorem na Instagramie... rysunek, na którym widzimy męską postać. Tym samym fani są pewni, że Piotr i Kasia zostali rodzicami chłopca. To, co wiemy na pewno, to fakt, że dziecko Warnke i Stramowskiego jest zdrowe i zarówno ono, jak i jego mama, czują się dobrze. Piotr jest wzruszony i szczęśliwy. Rysunek na Instagramie opatrzył ikoną uśmiechu. Zobacz post PONIŻEJ.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o tym, że spodziewają się dziecka, powiadomili w oryginalny sposób. Warnke przeszła z odsłoniętym ciążowym brzuchem po wybiegu podczas pokazu marki MMC. Towarzyszył jej Piotr. Wcześniej gwiazda nie potwierdzała krążących plotek o swojej ciąży. Ostatni raz przed porodem aktorka pokazała się publicznie na premierze filmu "Polityka" Patryka Vegi, dokładnie 3 września. Sześć dni później została mamą.

Dziecko Warnke i Stramowskiego przyszło na świat 9 września w Warszawie. Para nie informowała nigdzie, czy spodziewa się syna czy córki, w związku z tym nikt nie znał płci maleństwa. Zarówno dla Katarzyny Warnke (42), jak i dla Stramowskiego (31) jest to pierwsze dziecko. I z tego, co już wiemy, japrawdopodobniej jest to chłopiec. Pod postem Stramowskiego gratulacje parze złożyli m.in. Mateusz Hładki, Antoni Królikowski i Agnieszka Jastrzębska, a zdjęcie polubili Magdalena Cielecka, Barbara Kurdej-Szatan czy Rafał Maślak.

Przypomnijmy, że aktorzy zakochali się w sobie i zostali parą na planie filmu "W spirali", w którym zagrali główne role. Pobrali się na Mazurach 30 lipca 2016 roku. Zdjęcia ze ślubu Warnke i Stramowskiego pojawiły się w "Gali". Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy, a dziecku życzymy dużo zdrowia!

Pamiętajmy jednak, że z Warnke i Stramowskim nigdy nic nie wiadomo. Para lubi prowokować i wodzić media za nos. Katarzyna zaprzeczała nawet, jakoby w ogóle była w ciąży, aż do momentu, gdy sama zechciała to ujawnić. A więc nie zdziwimy się, jeśli okaże się, że Warnke urodziła... córkę ;-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) Wrz 9, 2019 o 11:16 PDT