Klatka” w reżyserii Konrada Maximiliana miała być pierwszym polskim filmem o MMA. Fabula miała przedstawiać historię zawodnika mieszanych sztuk walki i jego największego rywala. W obsadzie obrazu znalazła się m.in. Katarzyna Warnke, która na potrzeby filmu zdecydowała się na radykalną zmianę wyglądu - obcięcie swoich długich blond włosów i ogolenie głowy na łyso! Aby zbliżyć się do tematu sztuk walki, Piotr Stramowski i Kasia Warnke byli przez parę miesięcy stałymi bywalcami gal typu GNG czy KSW. Regularnie stawiali się też na treningach MMA. W sierpniu tego roku pojawiły się jednak informacje, że para ostatecznie nie zagra w "Klatce". Czy to prawda?

Katarzyna Warnke wróci na plan filmu „Klatka”? 

Produkcją filmu "Klatka" zajęła się firma Domino Film wraz z kilkoma koproducentami. Reżyserią zajął się Konrad Maximilian, odpowiedzialny również za scenariusz, a za kamerą stanął Arkadiusz Tomiak. Dystrybutor Next Film wyznaczył datę premiery "Klatki" na 11 stycznia 2019 roku. Na początku tego roku wokół "Klatki" robiło się jednak coraz ciszej. W mediach pojawiły się plotki, że producent zrezygnował z głównych aktorów, bo ci mieli być zbyt drodzy. Małgorzata Domin, producentka "Klatki", zdementowała te doniesienia, wyjaśniając w mediach, że Piotr Stramowski i Kasia Warnke wciąż są zaangażowani w projekt "Klatka", jednak na jakiś czas zawieszono zdjęcia. Czy jednak aktorskie małżeństwo wróci na plan filmu po przerwie? Czy ich role zostaną przywrócone? A może producenci zmienią scenariusz tak, żeby ich postaci się w nim finalnie nie pojawiły? Zobaczcie, co na temat powiedziała nam sama Kasia Warnke:

Przy okazji udało nam się też dowiedzieć, na jakim etapie są prace na planie filmu „Kobiety Mafii 2Patryka Vegi, gdzie Kasia Warnke ponownie wcieli się w rolę Anny Ostrowskiej. Jak bardzo zmieni się jej bohaterka? Czego nowego się nauczy? Kiedy premiera filmu? Zobaczcie sami: