Kasia Warnke zbiera ostatnio coraz lepsze recenzje i jest rozpoznawana przez coraz szerszą widownię. Nie ma wątpliwości co do tego, że jej kariera nabrała rozpędu. Jak się jednak okazuje, gwiazda ma głębokie poczucie, że kariera nie zagwarantuje jej długofalowego szczęścia. Warnke coraz częściej wspomina w wywiadach o dziecku, które podobno już od jakiego czasu planuje z Piotrem Stramowskim. Czy nadszedł już ten moment, w którym pora wcielić te plany w życie?

Kasia Warnke zawiesza karierę dla macierzyństwa?

W jednym z ostatnich wywiadów Kasia Warnke zdradziła, że myśli o macierzyństwie coraz intensywniej. Co mówiła o sowich rodzicielskich planach w wywiadzie dla portalu Newseria?  

„Przygotowujemy się, zastanawiamy, chcielibyśmy. Jest coraz większy kłopot z zajściem w ciążę. Jestem w tym wieku, że muszę się na dziecko zdecydować szybko, a nie wiem, czy jest to możliwe. Moja kariera zaczęła się rozpędzać. Jedno dziecko jest niewielkim obciążeniem. Nie należy za bardzo ufać temu, że kariera gwarantuje szczęście. Oczywistym jest biologia — jeśli chcemy mieć dzieci, musimy się zdecydować w najbliższym czasie. Dużo rozmawialiśmy. I muszę przyznać, że to były jedne z naszych najciekawszych rozmów. Piotrek jednak długo nie mógł zrozumieć, dlaczego sprawa wieku tak bardzo mnie dotyka.’’

Kasia Warnke jest gotowa na dziecko?

Jak widać, Kasia Warnke wie, że z racji wieku (41 lat),  decyzję o macierzyństwie musi podjąć dość szybko. Czy jednak na drodze nie staną jej problemy z zajściem w ciążę, z którymi boryka się obecnie wiele kobiet? A czy aktorka jest w swojej oceni gotowa do macierzyństwa? O tym mówiła w jednym z ostatnich wywiadów:

„Jestem tej zmiany bardzo ciekawa. Chciałabym pracować, mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę!” - mówiła w miniony weekend w Radio Zet Kasia Warnke.

Czy to zatem pora na to, aby Kasia Warnke i Piotra Stramowski pomyśleli o pierwszy dziecku? Zgadujemy, że informacja o ciąży aktorki się pojawi, narobi w polskim show-biznesie niezłego zamieszania…

A co swojej żonie w wywiadzie w Gala Studio mówił Piotr Stramowski? Zobaczcie: