Dziś wieczorem na antenie Polsat Cafe zobaczymy kolejny już z rzędu odcinek programu „Demakijaż”, który prowadzi popularny prezenter i twarz telewizji Polsat – Krzysztof Ibisz. Gościem uwielbianego przez steki Polek dziennikarza będzie tym razem Katarzyna Wołejnio – słynna „żona z Hollywood”, która opowie m.in. o życiu w Los Angeles, współpracy i przyjaźni z wielkimi gwiazdami oraz swoim ostatnim związku. Jakie jeszcze pytania zada jej Krzysztof Ibisz?

ZOBACZ: MARCELINA ZAWADZKA "Wolę tradycyjną drogę poznawania ludzi. Najlepiej, jakby ktoś mnie zeswatał"

To, co może Was szczególnie zaintrygować, to fakt, że Wołejnio przyjaźni się m.in. z popularną w całych Stanach Zjednoczonych aktorką Sofią Vergarą, która uwielbiana jest choćby za swoją rolę z serialu komediowym „Współczesna rodzina”. Kasia Wołejnio uchyli rąbka tajemnicy z jej życia prywatnego.

Jak dużo szczegółów z życia codziennego swojej przyjaciółki zdradzi na kanapie Krzysztofa Ibisza? Przekonajcie się już dziś wieczorem! Zanim jednak to zobaczcie nasz ekskluzywny fragment wywiadu WIDEO

„Demakijaż” z Katarzyną Wołejnio w roli głównej już dziś wieczorem, o godzinie 22:00, na Polsat Cafe. Oto jego pełna zapowiedź: 

Obejrzycie ten odcinek dla popularnej "żony z Hollywood"?