Maciej Zień to jeden z najpopularniejszych polskich projektantów. W świecie mody zadebiutował w wieku zaledwie 17 lat. Wówczas podczas lubelskiego konkursu "Prowokacje" zaprezentował swoją pierwszą autorską kolekcję - "Druga strona Księżyca". Dziś zaś ubiera największe polskie gwiazdy. To właśnie Zień zaprojektował m. in. pamiętną suknię ślubną Anny Lewandowskiej. W 2019 projektant otworzył swój showroom przy ulicy Belwederskiej 9 w Warszawie. 

"Sh​ero" - najnowsza kolekcja Macieja Zienia

Projekty Macieja Zienia od wielu lat cieszą ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej było w przypadku jego najnowszej kolekcji "Shero", która swoją nazwą nawiązuje do magicznego świata pełnego inspiracji, miejsca łączącego pierwotność z nowoczesnością. Tam sztuka ma spotykać się z naturą, fauna i flora pozostają w symbiozie, a odwaga mierzy się z lękiem. 

Zień odnalazł analogię do lasu. Wykreowany magiczny las jest przestrzenią, która oddaję ideę "Shero". Pozwala zajrzeć w głąb siebie i nabrać odwagi aby to wnętrze wyrazić. Las daje możliwość powrotu do tego, co pierwotne. To naturalne piękno samo w sobie, umożliwiające czystą ekspresję.

"Shero" to kobieta, która kocha wolność, równość, niezależność. Te cechy znany polski projektant odnalazł u Katarzyny Zawadzkiej, gwiazdy filmu Patryka Vegi "Bad Boy". To właśnie 36-letnia aktorka została twarzą najnowszej kolekcji "Shero". Efekty przepięknej sesji zdjęciowej z jej udziałem znajdziecie w naszej galerii. Zdjęcia autorstwa Katarzyny Gajowej zrobią na Was ogromne wrażenie! 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na otwarciu showroomu Macieja Zienia [ZDJĘCIA]