Katarzyna Zawidzka-Varsano przyszła na świat w Gorzowie Wielkopolskim. Miss Polonia 1985 przez wiele lat była modelką w Paryżu. Pracowała z takimi agencjami jak Karin Models w Paryżu, Louisa Models w Monachium i Next w Nowym Jorku. Jej zdjęcia ukazywały się m.in. w magazynach "Elle" i "Vogue". Dla rodziny zrezygnowała z pracy w świecie mody. 27 lat temu wyszła za mąż za francuskiego biznesmena Serge'a Varsano. Mieszka w pięknym apartamencie w Paryżu, do którego zaprosiła redakcję magazynu "Gala". Czy uważa, że uroda pomogła jej w życiu?

Na pewno uroda jest atutem. Jest jak joker w kartach, może pomóc, ale nie daje gwarancji wygranej. Uważam, że w życiu zawsze płaci się cenę za wszystko, nie ma nic za darmo. Za urodę również. Znałam dziewczyny, które były piękne, ale być może zbyt słabe, delikatne lub naiwne, i świat modelingu je zniszczył, bo jest to świat bez skrupułów. Ja mam na szczęście silny charakter.

Katarzyna Zawidzka-Varsano w "Gali"

Katarzyna Zawidzka-Varsano w rozmowie z Anną Zejdler-Ibisz dla "Gali" wyznała, że zapłaciła cenę za swoją nieprzeciętną urodę.

Uroda często wzbudza bezinteresowną zazdrość. Czasami trzeba też się bardziej starać, żeby udowodnić, że nie jest się tylko ładną.

W wywiadzie dla "Gali" Miss Polonia 1985 opowiedziała też szczerze m.in. o swojej rodzinie. Czy żona milionera uważa, że jej mąż jest hojny?

Chyba tylko raz się zdziwił, przed świętami, bu zauważył, że było dużo wydatków. Nigdy nie ustalał mi budżetów. Od samego początku miałam wolną rękę. Lubi, jak sobie sprawiam przyjemność, i sam też mi robi piękne niespodzianki. Może dlatego, że wie, że mam duży szacunek do pieniędzy i jego pracy.

Cały rozmowę z Katarzyną Zawidzką-Varsano oraz sesję zdjęciową z jej domu w Paryżu znajdziecie w nowym numerze magazynu "Gala", który trafi do sprzedaży w poniedziałek, 19 listopada 2018.

SPRAWDŹ TEŻ: RÓŻE GALI 2018 kiedy i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]