Podczas niedawnego ślubu Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego, para poprosiła swoich gości, by zamiast kwiatów i prezentów, przygotowali dla nich koperty. Część z zebranej w ten sposób kwoty młodzi przeznaczą na cele charytatywne, a resztę dołoży do podróży poślubnej.

Zielińska i Domański chcą bowiem spędzić miesiąc miodowy w Stanach Zjednoczonych. Zarówno aktorka, jak i jej mąż są wielkimi fanami USA. Początkowo chcieli nawet zorganizować swój ślub w Nowym Jorku. Ostatecznie pomysł upadł, ale Zielińskiej nadal marzyła się podróż za ocean. Teraz nareszcie spełni swoje pragnienia.

Według wyliczeń "Super Expressu", hojni goście ślubni mogli podarować parze nawet 70 tysięcy złotych! Taka kwota, nawet jeśli część z niej trafi na konto którejś ze wspieranych przez państwa młodych fundacji charytatywnych, z pewnością pozwoli im na wymarzoną podróż przez całe USA, od Nowego Jorku aż po Kalifornię.

Informator tabloidu zdradził także, że to nie koniec wojaży Zielińskiej i Domańskiego. Para chciałaby jeszcze w tym roku zwiedzić też Azję.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Zielińska - Jej suknia podobała się Karolinie Korwin-Piotrowskiej