Katarzyna Zielińska wraz z mężem i architektami rozplanowują przestrzeń jej nowo zakupionego domu, projektują pokoje dla dzieci, rozmawiają o kolorach i elementach wystroju. Kasia chce bowiem, by jej nowe lokum było nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne i przytulne. Czy aktorce uda się zakończyć prace remontowe jeszcze przed porodem, datę którego lekarze wyznaczyli na koniec tego roku?

Szanse na to są niestety nikłe. Kasia Zielińska prawdopodobnie nie zdąży z przeprowadzką przed grudniem, a to właśnie w ostatnim miesiącu tego roku na świat ma przyjść jej drugie dziecko. Prace remontowe rozplanowano bowiem tak, że mają się one zakończyć dopiero wiosną przyszłego roku. Jak się jednak okazuje, aktorce „Barwy szczęścia” wcale to nie przeszkadza. Póki co skupiła się bowiem na zupełnie innym aspekcie w swoim życiu.

ZOBACZ: KATARZYNA ZIELIŃSKA po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch! Który to miesiąc? [FOTO]

Aktorka dba o siebie i przygotowuje swoją familię na przyjście na świat kolejnego członka ich rodziny. Ostatnio wyjątkowo dużo uwagi poświęca też swojemu 2,5-letniemu synkowi Henrykowi, który właśnie poszedł do przedszkola! Katarzyna Zielińska przykłada teraz wszelkich starań, żeby przeprowadzić go przez okres adaptacji w nowym miejscu, więc kwestia remontu domu zeszła póki co w jej życiu na drugi plan.

W jakim stylu dokładnie Kasia planuje urządzić swój dom? Liczymy, że już wkrótce na jej Instagramie zobaczymy pierwsze efekty prac jej ekipy budowlano-remontowej!