Krótkie rude włosy, błękitne oczy i drobna sylwetka to jej znaki rozpoznawcze, ale od niedawna. Katarzyna Zielińska nie zawsze była rudzielcem. Dziś uważana jest na jedną z najseksowniejszych i najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. A jak wyglądały jej początki?

Katarzyna Zielińska często pojawia się na salonach.  Nic w tym dziwnego, bo aktorka chętnie podejmuje różne wyzwania zawodowe. Dzięki temu fani mieli okazję podziwiać gwiazdę m.in. w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie z odcinka na odcinek przechodziła metamorfozę, by upodobnić się do jednej z wylosowanych gwiazd.

Zobacz: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Poznaj uczestników show!

Sama aktorka również przeszła ogromną metamorfozę. Już jakiś czas temu zdradziła swoim fanom, jak wyglądała 10 lat temu. Gwiazdę wzięło wówczas na wspomnienia i przypomniała Internautom jak wyglądała jakiś czas temu. Ciemne włosy sięgające ramion i …10 kilogramów więcej.

Zobacz: Katarzyna Zielińska sprzed 10 lat i ...10 kilogramów. Poznajecie?

Dziś Katarzyna Zielińska obchodzi 37. urodziny, a jej wizerunek kształtował się przez wiele lat jej kariery. Choć wydawałoby się, że jej styl jest jasno określony to gwiazda wciąż potrafi zaskoczyć. Jakiś czas temu zaprezentowała się w nowej, odświeżonej fryzurze - long bobie i wyglądała świetnie. 

Zobacz: Katarzyna Zielińska co za metamorfoza! Postawiła na najmodniejszą fryzurę w tym sezonie

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Katarzyna Zielińska!