Właśnie rozpoczęły się nagrania do telewizyjnego show TVP2 "Kocham Cię, Polsko". Program nadawany jest od 2009 roku, a w sezonie jesiennym zobaczymy już 8. edycję. Okazuje się jednak, że będzie to ostatnia edycja dla Katarzyny Zielińskiej, która z show jest związana od samego początku. Teraz jednak aktorka postanowiła pożegnać się z produkcją, o czym poinformowała na swoim blogu.

- Z ciężkim sercem, ale też poczuciem dumy z tego co wspólnie osiągnęliśmy, zdecydowałam, że to będzie mój ostatni sezon w programie (...) To piękna przygoda móc spotkać tylu ciekawych, wybitnych, inspirujących ludzi ze świata kultury, sztuki i sportu, z którymi miałam przyjemność wygrywać, przegrywać i remisować (takie programy też się zdarzały) i co najważniejsze - dobrze się bawić - napisała Kasia na blogu. - Udziałem w tym programie spełniłam część swoich marzeń. Jest to dowód na to, że warto marzyć i układać sobie w głowie swoją drogę na przyszłość - dodała aktorka.

Katarzyna nie zdradziła powodów swojego odejścia. Wiadomo już jednak, że aktorka zasiądzie w jury 3. edycji show "Bitwa na głosy".