Projekt kreacji, który inspirowany był stylem lat 50. i Audrey Hepburn, szczególnie nie przypadł do gustu Dorocie Wróblewskiej. Dziennikarka modowa i autorka serwisu Sophisti skrytykowała Gosię Baczyńską za nieudany jej zdaniem design sukni.

Zdaniem Wróblewskiej krój i materiał, z jakiego wykonana była suknia, nie podkreślał figury Panny Młodej. Dziennikarka umieściła na swojej tablicy na Facebooku taki wpis:

"Suknia ślubna to bardzo indywidualna sprawa. Suknia wyobraźni, która czasami przechodzi na drugą stronę lustra. Nie musi się podobać widzom, bo w tym dniu najważniejsza jest ONA.

Moim zdaniem Para Młoda wyglądała uroczo. Inspiracja Audrey Hepburn była ciekawa, tylko nie wyszła autorce i krawcowej. Trudny materiał, który nie udźwignął konstrukcji. I o jedną muszkę za dużo.

MŁODEJ PARZE WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ! "

Ślubna kreacja Katarzyny Zielińskiej nie spodobała się także internautom, którzy nie pozostawili na wyborze aktorki suchej nitki. Sama zainteresowana nie wydaje się jednak przejmować opiniami innych, a sesję ślubną w sukience umieściła na swojej stronie na Facebooku.

A Wam podobała się kreacja Katarzyny Zielińskiej?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Zielińska - Zobacz zdjęcia z jej ślubu