Katarzyna Zielińska lubi zaskakiwać swoich fanów. Robi to jednak w sposób niezwykle wyważony, ponieważ od lat należy do gwiazd, które unikają skandali. Gwiazda chętnie angażuje się w nowe projekty. Znana z serialu Barwy szczęścia i O mnie się nie martw często podejmuje kolejne aktorskie wyzwania.

Niedawno mieliśmy okazję oglądać ją w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie podziwialiśmy nie tylko jej talent aktorski, ale również wokalny.  Z odcinka na odcinek prezentowała nam kolejną metamorfozę. Mieliśmy okazję podziwiać Zielińską jako Małgorzatę Ostrowską czy Vanessę Paradis.

Kasia Zielińska poszła za ciosem i sama postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Gwiazda przyzwyczaiła nas do swoich krótkich i zaczesanych do góry włosów. Tym razem zdecydowała się na najmodniejszy look tego sezonu – long boba. Fani zachwyceni metamorfozą aktorki nie szczędzili jej miłych słów.

Pod wpływem tylu miłych komentarzy, Kasię Zielińską wzięło na wspomnienia. Aktorka pochwaliła się na Instagramie swoim wizerunkiem sprzed …10 lat. Gwiazda miała wówczas ciemne włosy do ramion. Fanów zszokowała jednak informacja, że Zielińska ważyła wówczas 10 kilogramów więcej! Widać?

Przeczytaj także: Katarzyna Zielińska co za metamorfoza! Postawiła na najmodniejszą fryzurę w tym sezonie>>