Katarzyna Zielińska przechodzi w swoim życiu kolejne zmiany. Wielu zastanawia się, jak udaje się jej ciągle zaskakiwać swoich fanów, a mimo to unikać skandali? Aktorka znana z serialu Barwy szczęściaświetnie radzi sobie w polskim show-biznesie i co rusz angażuje się w nowe projekty.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję podziwiać ją w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie z odcinka na odcinek prezentowała nam kolejną metamorfozę. Zielińska jako Vanessa Paradis czy jako Małgorzata Ostrowska – mogliśmy podziwiać nie tylko jej talent aktorski, ale i wokalny.

Zobacz: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Poznaj uczestników show!

Niedawno sama postanowiła przejść metamorfozę. Kasia Zielińska odświeżyła swój wizerunek. Przyzwyczajeni do jej krótkich zaczesanych do góry włosów, mieliśmy okazję podziwiać ją niedawno w modnym looku tego sezonu – long bobie. Fani od razu dostrzegli, że aktorce do twarzy w nowej fryzurze.

Zobacz: Katarzyna Zielińska co za metamorfoza! Postawiła na najmodniejszą fryzurę w tym sezonie

Jakiś czas temu, pod wpływem tylu miłych komentarzy na temat nowego wizerunku, Kasię Zielińską wzięło na wspomnienia. Gwiazda pochwaliła się wówczas na Instagramie zdjęciem sprzed 10 lat, na którym kompletnie nie przypomina siebie! Dziś gwiazda znów zaskakuje swoich fanów.

Zobacz: Katarzyna Zielińska sprzed 10 lat i ...10 kilogramów. Poznajecie?

Aktorka wykorzystała wolny czas, by spędzić go w Wietnamie. Kasia Zielińska podzieliła się z fanami zdjęciami z wymarzonego wypoczynku. Na początku czerwca tego roku zaczęto plotkować, że gwiazda spodziewa się dziecka. Patrząc na wakacyjne fotografie Zielińskiej  nie ma już żadnych wątpliwości.

Kasia Zielińska może pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką, a na zdjęciach nie widać żadnych dodatkowych kilogramów. Zobaczcie w naszej galerii jak wypoczywa aktorka!