Katarzyna Zielińska pokazała ciążowy brzuszek przed samym porodem! Wygląda na to, że aktorka zostanie mamą lada dzień i powita na świecie swojego drugiego synka. Katarzyna Zielińska w drugiej ciąży czuje się naprawdę świetnie. Przed porodem pozwoliła sobie nawet na krótkie wakacje, na których chętnie korzystała ze słońca. Na jej Instagramie nie brakuje też uśmiechniętych, radosnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Czyżby tym razem dodała już ostatnie zdjęcie przed szczęśliwym rozwiązaniem? W opisie uroczej fotografii podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat jej błogosławionego stanu. Co napisała?

Katarzyna Zielińska - kiedy urodzi?

Katarzyna Zielińska należy do tych kobiet, które w ciąży czują się wspaniale i nie muszą martwić się uciążliwymi ciążowymi dolegliwościami. Aktorka na swoim Instagramie wyznała, że to najszczęśliwszy stan w jej życiu:

"Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz. Chodzę sobie ulicami, śpiewam, uśmiecham się do ludzi i gadam, wydawać by się mogło, sama z sobą. Powiększam się, sprawiam swojemu brzuszkowi dużo radości i każdego dnia się rozpieszczam. Oczywiście są granice tego wszystkiego - na pewno nie pięć mielonych dziennie. Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd! KRÓLEWNA Z ZIARENKIEM GROCHU"

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!