Katarzyna Zielińska jest w drugiej ciąży! Taką informację podały media pod koniec lipca i od tamtej pory, każde publiczne wyjście aktorki z ciążowym brzuszkiem wzbudza niemałą sensację. Z resztą wszystko wskazywało na to od dłuższego czasu. Aktorka już kilka miesięcy temu zrezygnowała z roli Marty Walawskiej w serialu Barwy szczęścia. Swoją decyzję tłumaczyła wówczas potrzebą zmian i twierdziła, że nie chce, aby widzowie TVP2 znudzili się jej bohaterką. Jak się teraz okazuje, powód odejścia z serialu był całkiem inny. Katarzyna Zielińska już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą! Jej drugie dziecko ma przyjść na świat jeszcze w tym roku! Fani prześcigali się w domysłach, jaką płeć będzie miało drugie dziecko Katarzyny Zielińskiej. Synek czy córeczka?

Katarzyna Zielińska jest w ciąży - syn czy córka?

Katarzyna Zielińska w drugiej ciąży czuje się naprawdę świetnie. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć uśmiechniętej i radosnej aktorki, która pozuje z ciążowym brzuszkiem. Jak donosi Party, znana jest już płeć drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej i jej męża Wojciecha Domańskiego:

"To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka" - mówi znajoma pary.

Synów Katarzyny Zielińskiej będzie dzieliła różnica niecałych trzech lat. Jak będzie miał na imię drugi syn Katarzyny Zielińskiej? Tego póki co nie wiadomo, ale zapewne wkrótce możemy spodziewać się pierwszych przecieków... ;)