Katarzyna Zielińska była w czwartek po południu kolejnym gościem naszego cyklu transmisji na żywo z gwiazdami na Instagramie. W trakcie rozmowy live z redaktor prowadzącą Gala.pl, aktorka przyznała, że jest bardzo rodzinną osobą i przez to dość ciężko znosi wciąż przedłużający się okres społecznej izolacji. Odtwórczyni roli Doroty w cieszącym się ogromną popularnością serialu "Zawsze warto" przyznała, że najbardziej brakuje jej realnego kontaktu z jej ukochanymi rodzicami. Silne emocje wywołuje w niej obecnie już nawet przeglądanie rodzinnych albumów ze zdjęciami. Wyznała, że wręcz rozpłakała się na widok archiwalnej fotografii z mamą, którą opublikowała wczoraj na swoim profilu na Instagramie.

- Bardzo tęsknię za rodzicami. Staram się teraz mocno trzymać, aby ich wkrótce zobaczyć. Ograniczam absolutnie wszystkie wyjścia, nawet do sklepu, żeby po prostu móc normalnie zobaczyć mamę, a nie przez Skype’a. Bardzo mi brakuje kontaktu z rodziną, najbardziej na świecie. Jak teraz przeglądam zdjęcia, to często sobie popłakuję, bo dla mnie rodzina jest absolutnie najważniejsza - mówi, nie kryjąc wzruszenia.

Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie

Katarzyna Zielińska dała się też namówić Sandrze Hajduk na wydanie szczerej opinii na temat Julii Wieniawy. Aktorka wypowiedziała się na temat swojej koleżanki z planu serialu "Zawsze warto" w samych superlatywach. Zdradza, że w kwestiach zawodowych Wieniawa kieruje się tymi samymi zasadami, która ona sama wyniosła jeszcze z czasów nauki w szkole teatralnej, czyli m.in. ogromnym szacunkiem do drugiego aktora.

- Dla mnie Julka jest przykładem osoby, która bardzo kocha to, co robi. Jest naprawdę bardzo pracowita. Julka nie jest osobą, która przychodzi nieprzygotowana na plan, która się spóźnia, a to jest ogromna wartość w tych czasach - tłumaczy.

Zielińska ceni Wieniawę jednak nie tylko za jej profesjonalizm. Jest także pod ogromnym wrażeniem jej pewności siebie i przebojowości, która bardzo przydaje się w zawodzie aktora.

- Julka ma taką radość z uprawiania tego zawodu, co mi się bardzo podoba. Oczywiście jest szaloną dziewczyną i to też mi się podoba, taka jej spontaniczność. Julka jest bardzo amerykańska. Nie boi się powiedzieć, że jest świetna. Tego chyba trochę brakuje naszemu pokoleniu i my się tego uczymy. Ja się uczę, żeby właśnie powiedzieć: „Tak, jestem świetna. Mam taką wartość w sobie, że nikt mi tego nie odbierze”. I to też podziwiam w Julce. Lubię również jej poczucie humoru - wyjaśnia.

Jeśli chodzi o talent aktorski 21-latki, to Zielińska twierdzi, że świadczy o nim chociażby już sam fakt, że chce z nią pracować wielu świetnych reżyserów.

- Widać, kto ją obsadza. Nie mogłaby jechać tylko na znanym nazwisku. Widziałam ją ostatnio w "Hejterze" w kilku scenach, w "W lesie dziś nie zaśnie nikt". To są naprawdę fantastyczne filmy i pozostaje tylko pozazdrościć. Bardzo, bardzo kibicuję Julci - dodaje.

Pełną rozmowę wideo Sandry Hajduk z Katarzyną Zielińską, jak i nasze wszystkie dotychczasowe transmisje live z gwiazdami, możecie obejrzeć na naszym profilu na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Ulubione perfumy polskich gwiazd. Czym pachną Wieniawa, Chodakowska, Rosati i inni?