Przez udział w programie „Taniec z gwiazdami” emitowanym przez stację TVN, aktorka Katarzyna Zielińska mogła stracić swoją pracę w stacji TVP 2. Aktorka występuje tam w programie „Kocham Cię, Polsko!” oraz w serialu „ Barwy szczęścia”.

Okazuje się jednak, że producenci programów dla TVP 2 okazali się wyjątkowo łaskawi. Aktorka zostanie w stacji i wciąż będzie wykonywać swoje obowiązki. W tej sprawie agencja Kasi Zielińskiej wydała specjalne oświadczenie i wytłumaczyła zaistniałą sytuację.

- Jak oficjalnie poinformował TVN, Katarzyna Zielińska wystąpi w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jednak wbrew doniesieniom niektórych portali internetowych nie koliduje to z jej zobowiązaniami wobec TVP 2 – czytamy w oświadczeniu agencji TOO PR reprezentującej aktorkę.

- Aktorka nie będzie miała problemu z pogodzeniem swoich dotychczasowych obowiązków z udziałem w show TVN-u. Nagrania do jesiennej edycji dwójkowego programu „Kocham Cię Polsko” właśnie trwają – czytamy dalej w oświadczeniu agencji. - Okres treningów do TzG pokrywa się z okresem przerwy wakacyjnej produkcji „Barw szczęścia”, a zdjęcia do serialu, które rozpoczną się od września nie będą kolidowały z przygotowaniami do kolejnych odcinków show – dodaje agencja TOO PR.