Katarzyna Zielińska jest już po porodzie i do jej rodziny dołączył kolejny synek! Gwiazda uspokoiła właśnie swoich fanów, którzy z zapartym tchem wyczekiwali informacji o tym, kiedy aktorka w końcu urodzi! Pierwsze plotki o jej ciąży pojawiły się na wiosnę tego roku. Z czasem aktorka sama je potwierdziła, po czym zadeklarowała m.in., że odchodzi z obsady serialu „Barwy Szczęścia”, choć jak mówiła - decyzja ta nie miała nic wspólnego z jej ciążą.

Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko!

Katarzyna Zielińska w drugiej ciąży czułą się naprawdę świetnie. Przed porodem pozwoliła sobie nawet na krótkie wakacje, na których chętnie korzystała ze słońca. Na jej Instagramie przez cały ten czas nie brakowało eż uśmiechniętych, radosnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem. W jej mediach społecznościowych pojawiły się również zdjęcia z uroczego baby shower, które wyprawiła kilka tygodni temu. Zielińska zaprosiła przyjaciółki na przyjęcie, na którym zdradziła płeć swojego drugiego dziecka! Już wtedy gwiazd ujawniła, że spodziewała się synka!

Katarzyna Zielińska - co napisała po porodzie?

Aktorka zaraz po porodzie pochwaliła się szczęśliwym rozwiązaniem ciąży na swoim Instagramie. Dodała na niego zdjęcie rączki jej maluszka oraz słodki, rozczulający komentarz. Co dokładnie napisała?

Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza.

Kasi Zielińskiej oraz jej mężowi Wojciechowi Domańskiemu serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć szczęśliwej mamy i jej maleństwa!

Ciekawe, jak na wiadomość o porodzie zareagował młodszy syn aktorki, Henio...?