Kate Hudson jest w ciąży! 38-letnia aktorka zdradziła na Instagramie, że wkrótce przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda filmów "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Pożyczony narzeczony" i "Odrobina nieba" nie tylko poinformowała wszystkich o swojej ciąży, ale wyznała też, dlaczego w ostatnim czasie tak rzadko publikowała cokolwiek w social media. Okazuje się, że Kate Hudson w pierwszych miesiącach zmagała się z bardzo nasilonymi dolegliwościami ciążowymi, takimi jak zmęczenie, nudności i wymioty.

- Niespodzianka! Jeśli zastanawialiście się, dlaczego tak mało udzielałam się w mediach społecznościowych, to dlatego, że nigdy nie czułam się tak źle! To był najcięższy pierwszy trymestr ze wszystkich moich ciąż. Boomerangi przyprawiają mnie o mdłości. Superzoom to świetny sposób, by zaprowadzić moją głowę wprost do toalety. Od zdjęć jedzenia na Instagramie myślę zbyt wiele, a przez InstaStories jestem jeszcze bardziej wykończona niż byłam. Jeśli widzieliście mnie gdzieś, jak się uśmiecham i udaję, że wszystko jest wspaniałe, to kłamałam - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK trafił do szpitala! Co się stało? ZDJĘCIA

Trzecie dziecko Kate Hudson - znamy płeć!

Kate Hudson szczerze przyznała, że wcale nie miała ochoty dzielić się informacją o swojej kolejnej ciąży ze światem. Gwiazda starała się wszystko utrzymać w tajemnicy tak długo, jak to tylko możliwe. W końcu jednak odpuściła, bo ukrywanie ciąży okazało się wykańczające. Aktorka wyłożyła wszystkie karty na stół i zdradziła nawet, że wkrótce przywita na świecie swoją pierwszą córkę.

- Chcieliśmy utrzymać tę ciążę w tajemnicy tak długo, jak było to możliwe, ale teraz puchnę. Coraz trudniej to ukryć i szczerze mówiąc, ukrywanie tego jest znacznie bardziej męczące niż ujawnienie. Moje dzieci, Danny, ja i cała rodzina jesteśmy bardzo podekscytowani. Mała dziewczynka jest w drodze! - czytamy w poście Kate Hudson.

Zdjęcia Kate Hudson znajdziecie w naszej GALERII >>>