Kate Hudson urodzi już naprawdę niedługo. Aktorka jest obecnie w trzeciej ciąży, dlatego razem z bliskimi i przyjaciółmi świętowała w miniony weekend baby shower. Ta impreza stała się bardzo popularna nie tylko wśród zachodnich gwiazd, ale również w Polsce. Podczas przyjęcia gwiazdy zdradzają płeć dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat oraz otrzymują od znajomych drogie prezenty dla noworodka. Wiemy już, że Kate Hudson urodzi dziewczynkę. Ojcem dziecka będzie partner gwiazdy, Danny Fujikawa. Przypomnijmy, że Kate Hudson jest mamą dwóch synów: Binghama i Rydera, którzy są owocami jej poprzednich związków.

Baby shower Kate Hudson

Baby shower Kate Hudson zorganizowały jej przyjaciółki. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z przyjęcia na Instagramie. Na fotografii widać, że przyszła mama na tę okazję ubrała białą koronkową sukienkę i wianek z róż.

Zobaczcie zdjęcia z baby shower w naszej GALERII --->

Kate Hudson w pierwszych miesiącach ciąży zmagała się z bardzo nasilonymi dolegliwościami ciążowymi, takimi jak: zmęczenie, nudności i wymioty. Zniknęła wtedy na dłuższy czas z mediów społecznościowych:

"Niespodzianka! Jeśli zastanawialiście się, dlaczego tak mało udzielałam się w mediach społecznościowych, to dlatego, że nigdy nie czułam się tak źle! To był najcięższy pierwszy trymestr ze wszystkich moich ciąż. Boomerangi przyprawiają mnie o mdłości. Superzoom to świetny sposób, by zaprowadzić moją głowę wprost do toalety. Od zdjęć jedzenia na Instagramie myślę zbyt wiele, a przez InstaStories jestem jeszcze bardziej wykończona niż byłam. Jeśli widzieliście mnie gdzieś, jak się uśmiecham i udaję, że wszystko jest wspaniałe, to kłamałam" - napisała na Instagramie.

Teraz Kate Hudson ma się już dobrze i z niecierpliwością czeka na przyjście na świat córeczki.

My również czekamy!