Księżna Kate nie zwalnia tempa. Kilka dni temu Kate Middleton uczestniczyła w uroczystym przyjęciu w Pałacu Buckingham z okazji organizowanego w Londynie szczytu NATO. Następnie księżna Cambridge spotkała się z potrzebującymi, którym rozdawała choinki. Podczas tej pięknej inicjatywy Kate zdradziła zgromadzonym kilka świątecznych ciekawostek o rodzinie królewskiej. Żona księcia Williama ujawniła między innymi co jej dzieci zażyczyły sobie od świętego Mikołaja. Co pod choinką znajdą George, Charlotte i najmłodszy z całej trójki, Louis? Czy Kate i William spełnią wszystkie życzenia swoich pociech? Sprawdź poniżej. 

Kate i William – jakie prezenty dadzą swoim dzieciom?

Kate Middleton zdradza o co jej dzieci poprosiły świętego Mikołaja. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, kojarzący się z radością, czasem spędzonym z rodziną i co najważniejsze, szczególnie dla najmłodszych, prezentami. Wielu z nas już zaczęło się rozglądać za podarunkami dla swoich najbliższych. Nie inaczej jest w przypadku brytyjskiej rodziny królewskiej. Podczas spotkania z potrzebującymi, księżna Cambridge ujawniła jakie prezenty pod choinkę zażyczyły sobie jej dzieci. Jak informuje magazyn "Closer", Kate i William nie spełnią wszystkich życzeń swoich pociech.

Co od Kate i Williama otrzymają Charlotte, George oraz Louis?  

Dla 6-letniego George’a, rodzice przygotowali rakietę tenisową oraz stół do piłkarzyków. Według źródła magazynu "Closer", najstarszy syn Kate i Williama bardzo interesuje się sportem, szczególnie tenisem. Największym zaskoczeniem dla przyszłego następcy brytyjskiego tronu i jego małżonki było życzenie o dwa lata młodszej od George'a, Charlotte. Księżniczka od świętego Mikołaja zażyczyła sobie kucyka. Mimo, że Kate i Williama cieszy pasja córki, którą odziedziczyła po prababci, Elżbiecie II to stwierdzili, że 4-latka jest jeszcze za mała na żywe zwierzątko. Charlotte dostanie zabawkową stajnie oraz karaoke dla dzieci. Nie wiadomo co od rodziców w świąteczny poranek otrzyma najmłodszy z całej trójki, 2-letni Louis.

Co uważacie o prezentach, które otrzymają od rodziców George i Charlotte? 

Zdjęcia księżnej Kate podczas spotkania z potrzebującymi oraz całej rodziny królewskiej zobaczycie w naszejGALERII >>

SPRAWDŹ TAKŻE: Kate Middleton na szczycie NATO w Londynie. Księżna zachwyciła stylizacją za 5 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]