Ze względu na panującą na świecie pandemię koronawirusa, tegoroczne Święta Wielkanocne będą zupełnie inne niż zazwyczaj. Większość z nas musiało zmienić swoje plany i przełożyć, popularne w okresie świątecznym, rodzinne wyjazdy. Na spędzanie świąt w odosobnieniu zdecydowali się także Kate Middleton i książę William. Małżeństwo Cambridge postanowiło opuścić Londyn i wyjechać do jednej ze swoich posiadłości. Dotychczas według dworskiej tradycji, Wielkanoc członkowie rodziny królewskiej spędzali w towarzystwie królowej Elżbiety II w zamku w Windsorze. Jednak w związku z epidemią COVID-19, w tym roku nie dojdzie do corocznego spotkania wielkanocnego rodziny Windsorów.      

Kate i William - gdzie spędzą Wielkanoc? 

Według doniesień magazynu "Hello", Kate Middleton i książę William oraz ich trójka dzieci - Charlotte, George i Louis, tegoroczne Święta Wielkanocne spędzą w wiejskiej posiadłości rodziny królewskiej Anmer Hall w Norfolk. Rodzina Cambridge będzie miała do dyspozycji ogromny ogród, gdzie będą mogli spędzić czas na świeżym powietrzu oraz podziwiać piękno tamtejszej przyrody.   

Przypomnijmy, ostanie miesiące nie były łatwe dla całej rodziny królewskiej. Na początku roku z książęcych funkcji zrezygnował brat księcia Williama, Harry i jego żona Meghan Markle. Po tym, jak Sussexowie opuścili Zjednoczone Królestwo i zamieszkali w Los Angeles, u ojca Williama i Harry'ego, księcia Karola wykryto koronawirusa. Jednak następca brytyjskiego tronu przechodził chorobę łagodnie i mimo początkowego niepokoju poddanych, syn Elżbiety II szybko wrócił do zdrowia.  

ZOBACZ TAKŻE: Meghan i Harry odwołali przyjęcie urodzinowe swojego syna. Gdzie miały odbyć się pierwsze urodziny Archiego?