Kate Middleton i książę William od 2011 roku tworzą zgrane małżeństwo i wychowują wspólnie troje dzieci. Poznali się w 2001 roku, tuż przed rozpoczęciem pierwszego roku na Uniwersytecie St. Andrew. Od początku mieli ze sobą dobry kontakt, mogli na siebie liczyć w trudnych sytuacjach i jak się okazuje, w przeszłości... udawali parę! Nie jest tajemnicą, że książę William jako członek rodziny królewskiej, wzbudzał spore zainteresowanie podczas swojej nauki na uniwersytecie. Miał do czynienia z fałszywymi przyjaciółmi i kobietami, które były bardziej zainteresowane jego statusem niż tym, jaką jest osobą. Jak się okazuje, Kate musiała uratować go z niezręcznej sytuacji, udając jego dziewczynę. 

Kate Middleton i książę William udawali swój związek!

Królewska ekspertka i biografka Katie Nicholl w swojej książce "Kate: The Future Queen" rozmawiała z Laurą Warshauer, byłą koleżanką księcia i księżnej, która opowiedziała historię o Middleton udającej dziewczynę księcia:

"Jadłyśmy z Kate brownie. Nigdy nie potrzebowała alkoholu, żeby dodać sobie pewności siebie. William był wtedy podrywany przez pewną dziewczynę na imprezie i sytuacja była dość niezręczna, bo nie mógł się od niej uwolnić. Był bardzo uprzejmy, ale ta dziewczyna po prostu nie rozumiała, że nie jest zainteresowany. Nagle Kate podeszła do niego i objęła go ramionami, a William powiedział do nieznajomej: 'Och, przepraszam, ale mam dziewczynę'. Po chwili podziękował Kate za uratowanie go z opresji i zaczęli razem się śmiać. Tylko Kate mogła coś takiego zrobić zaledwie miesiąc po rozpoczęciu studiów".

Kate i William nie wiedzieli wtedy jeszcze, że kilka lat później zamieszkają razem w Kensington Palace. Spodziewaliście się takiego zachowania po księżnej Kate?

ZOBACZ TEŻ: KATE MIDDLETON z torebką z metalowym uchwytem za 18 tys. zł. Wiemy, gdzie kupicie tańsze zamienniki