Kate Mara jest w ciąży! Aktorka znana między innymi z serialu "House of Cards", gdzie wcieliła się w rolę reporterki Zoe Barnes, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jak donosi Page Six, anonimowe źródło podsłuchało rozmowę Kate Mary z Emily Blunt podczas Złotych Globów 2019, kiedy to aktorka przekazywała koleżance szczęśliwą wiadomość. Ojcem dziecka Kate Mary jest jej mąż, Jamie Bell. Para pobrała się w lipcu 2017 roku, ale bardzo rzadko dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego w mediach. O ślubie opowiedział Jamie Bell w programie James'a Cordena: "Pobraliśmy się dosłownie po drugiej stronie ulicy od naszego domu. Obudziłem się we własnym łóżku, przeszedłem przez ulicę i już mieliśmy naszą ceremonię. Kiedy nie mogliśmy znaleźć miejsca na ślub, po prostu zapytaliśmy kobietę, która jest właścicielem domu po drugiej stronie ulicy: - Czy masz coś przeciwko, jeśli to zrobimy?. A ona na to: - Nie, to będzie niesamowite".

Kate Mara zostanie mamą

Kate Mara jest w piątym miesiącu ciąży. Podczas gali Złotych Globów, aktorka miała na sobie brzoskwiniową tiulową suknię od Miu Miu, pod którą można już było dostrzec zaokrąglony, ciążowy brzuszek gwiazdy. Dziecko pary przyjdzie na świat w bardzo pracowitym dla niej okresie. Kate Mara niedawno wystąpiła w filmie "Pose", a wkrótce ma pojawić się również w produkcjach "Inheritance" oraz "A Teacher". Jamie Bell, który również jest aktorem, w międzyczasie pojawi się jako Bernie Taupin w filmie biograficznym o Eltonie Johnie "Rocketman".

Płeć dziecka Kate Mary nie została jeszcze ujawniona. Dla Jamie'go Bella będzie to drugie dziecko, który ma już syna z byłą żoną, również aktorką - Evan Rachel Wood.