Kate Middleton i książę William uchodzą na co dzień za przyjazną i "normalną" parę. Na wszystkich oficjalnych wyjściach są bardzo pogodni i uśmiech nie schodzi im z twarzy. Księżna Kate chętnie rozmawia ze zgromadzonymi na wystąpieniach fanami i jest do nich bardzo pozytywnie nastawiona - to właśnie za to tak uwielbiajmy Williama i Kate, za ich otwartość. Podczas wizyty w Polsce, księżna Kate postanowiła nawet nauczyć się od fanów pierwszego słowa w naszym ojczystym języku-"Dziękuję". Mimo wszystkich uprzejmości, uśmiechów i uścisków, którymi Kate Middleton dzieli się z fanami, jedną rzeczą, której na pewno od niej nie dostaniecie jest... autograf księżnej Kate! Dlaczego?

POLECAMY: KATE MIDDLETON I KSIĄŻĘ WILLIAM Dlaczego nigdy nie trzymają się za ręce? Nie chodzi o dworską etykietę...

Kate Middleton może Was uściskać, porozmawiać, czy zrobić sobie z Wami #selfie, ale na pewno nie zgodzi się na udzielenie autografu. Tak przynajmniej twierdzi brytyjski Express. Wynika to z rygorystycznej królewskiej zasady, do której muszą się również stosować książę William, książę Harry, królowa Elżbieta II, książę Karol, i tak naprawdę wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Kate Middleton i reszta rodziny nie mogą rozdawać fanom swoich autografów, ponieważ istnieje zbyt duże ryzyko podrobienia ich podpisu - ich status społeczny jest zbyt ważny.

ZOBACZ TEŻ: KSIĄŻĘ GEORGE Dlaczego syn księcia Williama i Kate Middleton nosi tylko krótkie spodenki? 

Jeśli więc spotkacie kiedyś Kate Middleton i księcia Williama, zamiast autografu, poproście o wspólne zdjęcie. Jego na pewno nie odmówią! ;)